Trešnjevka, Tratinska. 2sobni stan i parking

prodaja Stan u zgradi

Zagreb, Trešnjevka

  • 1
  • 1
  • 38.54m2
  • 3/3

139.000 € 1.047.296 kn

Ostali podatci o nekretnini

  • Cijena 139.000 €
  • Cijena /m2 3.088,89 €
  • Godina izgradnje 1958
  • Energetska učinkovitost U izradi
  • Kat 3/3
  • Broj soba 2
  • Broj spavaćih soba 1
  • Broj kupaona 1
  • Broj toaleta 1
  • Udaljenost od javnog prijevoza 2 min
  • Stanje Potrebno uređenje
  • Grijanje Centralno etažno plinsko
  • Orijentacija Sjever, Jug
  • Prozori Drvena stolarija

Prostorije nekretnine

  • Balkon
  • Natkriveni parking

Opis nekretnine

  • Namješteno
  • Blizina centra

Osnovna infrastruktura

  • Gradski vodovod
  • Plin
  • Kanalizacija
  • Struja

Opis nekretnine

KUPAC NE PLAĆA  AG. PROVIZIJU!

Trešnjevka, Tratinska ulica; prodaje se dvosoban stan od 38,54m2 na 3. katu zgrade.

Nalazi se izmedju Cibone i Trešnjevačke tržnice, bl. tramvaja (cca 200m)

Sastoji se od: hodnika, kuhinje s blagavaonom, kupaonice, wc-a, ostave, balkona, i sobe. U vlasništvu je natkriveno parkirno mjesto u dvorištu.

Lift nema, ali je stubište ugodno i ima prozore.

Grijanje je centralno etažno plinsko, novi kondenzacijski bojler.

Voda je odvojena (ima vlastito brojilo). Režije u male i ekonomične.

Uz stan je obvezna kupnja natkrivenog parkirnog mjesta u dvorištu (u vl. listu upisano) površine 13,28m2, cijene 10.000,00 eura

Zgrada je starije, solidne gradnje,  uredna i održavana. Napravljena je energetska obnova zgrade; novi krov, fasada, instalacije struje ,stubište je uređeno i obojano, stavljena nova ulazna vrata stubišta, portafoni i nova vrata za ulaz u dvorište i pomična za parking.

Stan je orijentiran na sjever, odnosno dvorišnu, mirnu stranu, i ima otvoren panoramski pogled na Sljeme i okolicu. 

Stan ima potencijal i mogućnost proširenja na pripadajući tavanski dio sukladno veličini stana. Tavan je uredan, krov je nov, i instalacije struje. Sa tavana se izlazi na veliku terasu s pogledom u dvorište (moguće korištenje).

Do nedavno je bio u najmu; namješten je i opremljen, moguća je kupnja stana kao dobre i povoljne investicije. Uredan je, funkcionalan i dostupan odmah.

Svi sadržaji potrebni za kvalitetan boravak su u neposrednoj blizini; tramvaj 200m udaljenosti, škola, vrtić cca 300m, trgovine 200m,te ambulanta i ljekarna cca 300m.

 Vlasništvo uredno i bez tereta. 

Energetski certifikat u izradi.

 

Kontaktirajte nas

Pošaljite upit

Lokacija